Jak demoralizują nasze dzieci?

W Warszawie i Krakowie odbyły się premierowe pokazy filmu „Rewolucja totalnej wolności”, autorstwa Jarosława Mańki. Projekcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego bezpłatne wejściówki rozeszły się błyskawicznie. Za promocję filmu odpowiada Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi z Krakowa.

Filmowi towarzyszy odważna teza: „By pokonać wroga trzeba zdemoralizować jego dzieci”. Trudno mieć jednak inne zdanie, skoro efekty niebezpiecznej lewicowo-liberalnej polityki są coraz bardziej widoczne.

To wszystko bardzo dobrze ukazał reżyser Jarosław Mańka, znany między innymi z produkcji takich filmów, jak „Skarga” czy „Fatima – orędzie wciąż aktualne”. Produkcja odpowiada na wiele pytań dotyczących przyczyn, przebiegu i skutku rewolucji kulturowej, której apogeum nastąpiło w 1968 roku i co najgorsze – trwa do dziś.

Reżyser swym filmem zwraca uwagę, że na każdym kroku czynione są próby demoralizacji coraz młodszych Polaków i przekłamywania historii tej rewolucji. Wystarczy wspomnieć o szalejącej fali aborcji, staraniach środowisk LGBT o legalizację homomałżeństw czy postulaty o seksedukację dzieci w wieku przedszkolnym.

Warto wspomnieć, że w filmie „Rewolucja totalnej wolności” występuje wielu cenionych ekspertów, między innymi: ks. Piotr Glas, Julio Loredo, Margeurite Peeters, którzy poruszają tematykę zagrożeń ze strony lewicowych środowisk.

Stowarzyszenie odpowiada na prośby

Premiera filmu odbyła się 12 marca 2019 roku w warszawskim kinie „Wisła”. Dzień później film „Rewolucja totalnej wolności” był wyświetlany w kinie „Kijów” w Krakowie. Tradycyjnie po każdy seansie widzowie mieli możliwość rozmowy z reżyserem, który nie unikał odpowiedzi nawet na najbardziej trudne pytania. Odpowiadając na prośby Przyjaciół z całej Polski, Stowarzyszenie Piotra Skargi zdecydowało się na projekcje filmu w kolejnych polskich miastach.

O reżyserze

Jarosław Mańka jest reżyserem, którego filmy spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród katolików w Polsce. Mańka nie boi się poruszać tematów trudnych i niepopularnych, o czym świadczą pełne sale kinowe na dotychczasowych produkcjach.  O kolejnych emisjach filmu można przeczytać na portalu PCh24.pl.