Kościół po Sekeielskim. Bramy Piekielne Go nie Przemogą – niezwykły e-book, który musisz przeczytać.

Najnowszy e-book wydany przez PCh24.pl porusza niezwykle delikatną i ważną kwestie, nadużyć seksualnych w Kościele. Jest to dzieło wybijające się ponad inne – które wydano do tej pory – ponieważ nie polega na potępieniu bądź bronieniu duchownych, którzy odeszli od swojego powołania, lecz stara się znaleźć przyczyny kryzysu oraz przewiduje jego skutki.

Publikacja zwraca uwagę na fakt, że nie można utożsamiać pewnych kapłanów, którzy w sposób paskudny i ohydny odwrócili się od przysiąg, które składali i od swojej wiary z całym Kościołem Katolickim, co niechybnie prowadzi do próby poniżenia wszystkich sług Bożych w naszym kraju i nie tylko.

Należy przede wszystkim zadać sobie pytanie jak do tego doszło, że nikt nie zauważał tego wcześniej, a nawet jeśli zauważył, nie starał się wyjaśnić sprawy od samego początku. Co więcej, dlaczego duchowni, którzy wcześniej sygnalizowali problem zostali uciszeni. Dlaczego „lawendowa mafia”, o której było tak głośno na całym świecie stałą się tematem taboo. Na koniec, dlaczego listy Arcybiskupa Vigano wciąż pozostają bez odpowiedzi a sam kapłan traktowany jest jako persona non grata?

Między innymi te właśnie tematy poruszane są w najnowszym e-booku wydanym przez portal PCh24.pl „Kościół po Sekeielskim. Bramy Piekielne Go nie Przemogą”.

E-booka nie można kupić ani zamówić w żadnym internetowym sklepie. Można go otrzymać jedynie stając się Przyjacielem lub Darczyńcą  portalu PCh24.pl. Wszelkie informacje dostępne są pod adresem https://www.pch24.pl/wesprzyj-bpgnp